Partner serwisu
15 lutego 2022

Aneta Łękowska-Kochaniak

Kategoria: XIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Aneta Łękowska-Kochaniak, Koordynator Zespołu Monitoringu Środowiska Laboratorium Biologiczne Polfy Warszawa, opowie podczas konferencji o tym, jak zoptymalizować proces kontroli czystości mikrobiologicznej pomieszczeń produkcyjnych poprzez ocenę ryzyka.

Aneta Łękowska-Kochaniak jest absolwentką Wydziału Technologii Żywności kierunku Mikrobiologia Techniczna na SGGW oraz studiów podyplomowych Quality Excellence. Auditor Wiodący ISO 9001 na Uczelni Łazarskiego.

Od 2005r pracuje w Polfie Warszawa w Laboratorium Biologicznym w Dziale Kontroli Jakości. Jest koordynatorem Zespołu Monitoringu Środowiska. Odpowiada za przeprowadzenie Analiz Ryzyka, które stanowią wytyczne do opracowywania planów monitoringu mikrobiologicznego pomieszczeń. Prowadzi szkolenia z zakresu podstaw mikrobiologii, higieny oraz zasad zachowania w pomieszczeniach klasyfikowanych, ze szczególnym uwzględnieniem pomieszczeń aseptycznego napełniania. Opracowuje i opiniuje dokumentację kontroli jakości. Bierze czynny udział w prowadzeniu działań wyjaśniających, analizach ryzyka oraz ustanawianiu działań korygująco-naprawczych dotyczących czystości mikrobiologicznej obszarów produkcyjnych. Brała udział w wielu szkoleniach i warsztatach dotyczących produkcji sterylnej.

Od 2020 r jest audytorem wewnętrznym GMP w Polfie Warszawa.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ