Partner serwisu
08 września 2022

Farmaceuto, szczepiłeś? Zgłoś się do konkursu ReFarmatorzy 2021/2022. Zgłoszenia do 8 września

Kategoria: Aktualności

Do 8 września włącznie można się jeszcze zgłaszać do Konkursu „ReFarmatorzy 2021/2022”, którego organizatorem jest Związek Zawodowy Pracowników Farmacji we współpracy z Ogólnopolskim Programem Zwalczania Grypy. Spośród zgłoszonych, zostaną wyłonieni najbardziej zaangażowani farmaceuci, którzy w sezonie szczepiennym 2021/2022 najbardziej przyczynili się do rozwoju polskiego sektora farmaceutycznego.

Farmaceuto, szczepiłeś? Zgłoś się do konkursu ReFarmatorzy 2021/2022. Zgłoszenia do 8 września

Konkurs ReFarmatorzy jest formą docenienia aptekarzy i uhonorowania ich działań w kontekście  zwiększenia społecznej świadomości na temat potencjału zawodu farmaceuty. Jednym z rozwiązań systemowych, które udrożniło polski system ochrony zdrowia i wsparło sytuację pacjentów w zeszłym sezonie szczepiennym, było zaangażowanie farmaceutów w akcje szczepień przeciwko COVID-19 i grypie. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ramach 3 kategorii:

  • Lider Szczepień Przeciwko COVID-19 – dla farmaceuty, który do dnia ogłoszenia Konkursu zrealizował najwięcej szczepień przeciw COVID-19 w aptece,
  • Lider Szczepień Przeciwko Grypie – dla farmaceuty, który do dnia ogłoszenia Konkursu zrealizował najwięcej szczepień przeciw grypie w aptece,
  • Lider Usługi Farmaceutycznej Przeglądów Lekowych – dla farmaceuty, który od 1 czerwca 2021 r. do dnia ogłoszenia Konkursu przeprowadził największą liczbę przeglądów lekowych.

Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta Gala „Bo pacjent jest najważniejszy - Gala ReFarmatorzy 2021/2022”, która odbędzie się już 15 września w Warszawie.

Rolę Gościa Honorowego Gali pełnić będzie Minister Zdrowia, Adam Niedzielski.

Podczas Gali organizatorzy wręczą również specjalne wyróżnienia dla osób, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem we wdrożeniu zmian systemowych w minionym sezonie. Otrzymają one tytuł „ReFarmatora” sezonu 2021/2022.

Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem:

www.opzg.pl/konkurs-refarmatorzy

źródło: informacja prasowa
fot. 123rf
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ