Partner serwisu
07 grudnia 2022

Polfarmex S.A. wśród najcenniejszych firm rodzinnych

Kategoria: Aktualności

Magazyn Forbes umieścił Polfarmex S.A. na szóstym miejscu w rankingu najcenniejszych firm rodzinnych województwa łódzkiego. Specjalne wyróżnienie dla firmy zostało przyznane podczas uroczystej gali w Pabianicach.

Polfarmex S.A. wśród najcenniejszych firm rodzinnych

Ranking tworzą firmy, w których przynajmniej dwóch udziałowców łączą więzy rodzinne, w ich posiadaniu znajduje się minimum 50 proc. plus 1 udział oraz istnieją nieprzerwanie od 8 lat i cieszą się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowo każda firma poddana ocenie musiała w 2020 roku wykazać się przychodem nie mniejszym niż 10 mln zł netto i regularnie w ostatnich latach osiągać dodatnie wyniki finansowe.

Tym samym Polfarmex S.A. z wynikiem 91 760 728 mln zł netto uplasował się na szóstym miejscu w rankingu.

– Obecność w rankingu Forbesa to duże wyróżnienie, ale także nobilitacja do dalszej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. Jest to sukces wszystkich pracowników którzy swoim codziennym profesjonalizmem i zaangażowaniem przyczyniają się do ciągłego rozwoju Grupy Polfarmex. Jednocześnie jest to potwierdzenie, że nasza firma się rozwija oraz jest ważnym i perspektywicznym pracodawcą zarówno w Kutnie, miejscu gdzie prowadzimy naszą działalność produkcyjną jak i szerzej, w województwie łódzkim – mówi Marek Wośko, Prezes Zarządu Polfarmex S.A.

Gala podsumowująca wyniki rankingu miała miejsce 18 października w Pabianicach.

źródło: polfarmex.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ