Partner serwisu
22 maja 2023

Idealny prezent na Dzień Matki. EstroVita Skin – gładka i nawilżona skóra

Kategoria: Aktualności

Gładka i odpowiednio nawilżona skóra jest marzeniem każdej kobiety. Idealnie, gdy cera nie przejawia oznak starzenia, jest promienna oraz zdrowa. Warto mieć to na uwadze szczególnie podczas poszukiwania prezentu na Dzień Matki.

Idealny prezent na Dzień Matki. EstroVita Skin – gładka i nawilżona skóra

Produkty kosmetyczne stosowane miejscowo działają głównie w zewnętrznej warstwie skóry w naskórku, poprawiając jej nawilżenie. Efekty stosowania w skórze właściwej mogą być widoczne dopiero po kilu miesiącach regularnego korzystania. Odpowiednim rozwiązaniem są suplementy diety wpływające na poprawę stanu skóry. EstroVita Skin to naturalna kompozycja kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9 pochodzenia roślinnego, wzbogacona witaminami A, E i D, a także koenzymem Q10. Można ją dodać do koktajlu, sałatki czy jogurtu. Sprawdzi się również jako dodatek do maseczek. W ostatnim czasie pojawiła się na rynku EstroVita Skin także w formie wegańskich kapsułek.

EstroVita Skin Cherry Sakura 250 ml

Suplement diety EstroVita Skin to porcja zdrowia dla Twojej skóry każdego dnia. Wyjątkowa kompozycja roślinnych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9, wyizolowana z unikalnej mieszaniny aż 4 olejów roślinnych (lnianego, z czarnej porzeczki, ogórecznika oraz wiesiołka). Produkt przeznaczony jest dla osób dbających o wygląd i kondycję skóry. Roślinne, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega, koenzym Q10 oraz witaminy A, E i D zawarte w produkcie sprzyjają atrakcyjnemu wyglądowi skóry.

EstroVita Skin Sweet Lemon 250 ml

Wyjątkowa kompozycja roślinnych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9, wyizolowana z unikalnej mieszaniny aż 4 olejów roślinnych (lnianego, z czarnej porzeczki, ogórecznika oraz wiesiołka). Produkt przeznaczony jest dla osób dbających o wygląd i kondycję skóry. Roślinne, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega, koenzym Q10 oraz witaminy A, E i D zawarte w produkcie sprzyjają atrakcyjnemu wyglądowi skóry.

EstroVita Skin Cherry Sakura 60 kapsułek

Znany już suplement diety EstroVita z bioestrami kwasów omega-3,6,9 pojawił się w zupełnie nowej odsłonie. Produkty wspierające pielęgnację skóry są teraz dostępne w formie wegańskich kapsułek. Wystarczą trzy kapsułki dziennie, aby wydobyć Twój wewnętrzny blask. Suplement diety EstroVita Skin to porcja zdrowia dla Twojej skóry każdego dnia. Wyjątkowa kompozycja roślinnych kwasów tłuszczowych omega-3,6,9, wyizolowana z unikalnej mieszaniny aż 4 olejów roślinnych (lnianego, z czarnej porzeczki, ogórecznika oraz wiesiołka). Produkt przeznaczony jest dla osób dbających o wygląd i kondycję skóry. Roślinne, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) z grupy omega, koenzym Q10 oraz witaminy A, E i D zawarte w produkcie sprzyjają atrakcyjnemu wyglądowi skóry.

Więcej informacji:

www.onevital.pl

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ