Partner serwisu

RELACJA

Kategoria: V Konferencja Naukowo-Techniczna „PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY 2009”

Wykłady, prezentacje, wystawa stoisk, zabawa podczas gali, wycieczka naukowo-techniczna na wydziały produkcyjne ADAMED… W środę (18 listopada 2009) zakończyła się V Konferencja Naukowo-Techniczna „Przemysł Farmaceutyczny 2009” zorganizowana przez redakcję dwumiesięcznika „Przemysł Farmaceutyczny” i firmę BMP.

RELACJA
Tym razem miejscem obrad została Łódź. Z Łodzi tylko kilkanaście kilometrów jest do Ksawerowa, gdzie mieści się firma Adamedu (honorowy gospodarz konferencji). W pierwszym dniu imprezy uczestnicy konferencji mogli zobaczyć, jak w nowoczesny sposób produkuje się leki. 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele zakładów farmaceutycznych: dyrektorzy ds. technicznych i inwestycyjnych, główni specjaliści z zakresu produkcji i technologii oraz kadra zarządzająco-techniczna. Na stoiskach wystawowych firmy prezentowały ofertę zakresu maszyn i urządzeń, technologii niezbędnych do funkcjonowania nowoczesnego zakładu. Wysoki poziom merytoryczny i naukowy spotkania zapewnili eksperci z uczelni, instytutów  i  organizacji związanych z przemysłem farmaceutycznym.     

Serdecznie dziękujemy Gospodarzowi tegorocznej edycji, firmie Adamed, sponsorom: GAL, MMR Consult oraz Trade and Consult. Dziękujemy Państwu za liczne przybycie (ponad 250 gości) i za życzliwą, miłą atmosferę. Zapraszamy już za rok.
 

Honorowy Gospodarz:

Sponsor Główny:

Sponsorzy:

Współpraca:

Patronat medialny

Organizator

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ