Partner serwisu

RELACJA

Kategoria: IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Bezpieczny i Innowacyjny Produkt Farmaceutyczny i Kosmetyczny 12-13 kwietnia 2012

Bezpieczny i innowacyjny produkt farmaceutyczny i kosmetyczny – pod takim hasłem przebiegła IV edycja kwietniowej konferencji organizowanej przez redakcję „Przemysłu Farmaceutycznego" i „Przemysłu Kosmetycznego". Opinie uczestników tego wydarzenia pozwalają stwierdzić, że było to kolejne udane spotkanie branżowe.

RELACJA

    Bezpieczeństwo oraz innowacyjność…

12-13 kwietnia odbyła się IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Bezpieczny i Innowacyjny Produkt Farmaceutyczny i Kosmetyczny” organizowana przez redakcję magazynów „Przemysł Farmaceutyczny" i „Przemysł Kosmetyczny" oraz firmę BMP’.

Wygłoszonych zostało 26 referatów, które łącznie trwały 390 minut.
Patronatu nad sympozjum udzieliły 3 podmioty, a na współpracę przy wydarzeniu zdecydowało się aż 8 organizacji związanych z przemysłem produkcji leków oraz kosmetyków.


Wydarzenie zgromadziło ponad 130 uczestników z 35 zakładów produkujących leki i kosmetyki oraz z 38 firm oferujących nowoczesne produkty i rozwiązania dla obu branż.

W trakcie jednego dnia odbyły się 4 panele wykładowe poświęcone bezpieczeństwu wytwarzania, zapewnianiu najwyższej jakości, opakowaniom oraz kontroli wyrobów leczniczych i kosmetycznych.Konferencji towarzyszyła wystawa stoisk, na których firmy prezentowały swoje produkty i usługi. W drugim dniu imprezy odbyła się wycieczka techniczna do Laboratorium Badawczo-Rozwojowego Leków Innowacyjnych Grupy Adamed, w trakcie której uczestnicy mogli bliżej poznać profil firm i zobaczyć, w jaki sposób pracuje się nad nowymi molekułami.

* * *   

 Serdecznie dziękujemy Honorowemu Gospodarzowi spotkania – Grupie Adamed oraz wszystkim organizacjom, stowarzyszeniom i związkom, które czynnie zaangażowały się w konferencję. Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i za życzliwą, miłą atmosferę.

 Grupa Adamed

    To polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która już od ponad 25 lat udostępnia pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze. U podstaw jej działań leży umiejętność zdefiniowania potrzeby pacjenta i znalezienia na nią skutecznej odpowiedzi. Adamed to firma ze 100% udziałem kapitału polskiego. Sukcesy na rodzinnym rynku pozwoliły jej na rozwijanie działalności międzynarodowej. Aktualnie leki tej firmy są dostępne w 23 krajach, a w Hiszpanii i na Ukrainie Adamed posiada swoje przedstawicielstwa.
     Grupa Adamed to innowacyjność. Jej misją jest opracowanie i wprowadzenie na światowe rynki innowacyjnych leków na kluczowe choroby cywilizacyjne. Oferuje leki w wielu grupach terapeutycznych w dziedzinie: kardiologii, pulmonologii, psychiatrii, gastroenterologii, okulistyki, ginekologii i innych. Sukces preparatów, takich jak Amlozek, Zolafren, Luteina i Zafiron, jest potwierdzeniem najwyższej jakości terapii oferowanych polskim pacjentom.


Już dzisiaj, wspólnie z firmą Gedeon Richter Polska Sp. z o.o., zapraszamy na kolejne sympozjum branżowe, które odbędzie się w listopadzie. Do zobaczenia.
 

Honorowy Gospodarz

Honorowy patronat:

Polska Izba Przemysłu Farmaceutycznego i Wyrobów Medycznych POLFARMED

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne

Narodowy Instytut Leków

Współpraca:

Polska Izba Opakowań

Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty PASMI

Izba Gospodarcza „Farmacja Polska"

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego

Polskie Stowarzyszenie Producentów Kosmetyków i Środków Czystości "Czyste Piękno"

Związek Pracodawców - Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej 

 Polskie Towarzystwo Kosmetologów

    

Patronat medialny:

   
Organizator   

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ