Partner serwisu
25 lutego 2020

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA Honorowym Gospodarzem sympozjum

Kategoria: XVI Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, 29-30 października 2020, ONLINE

Zakłady Farmaceutycznego Polpharma w Starogardzie Gdańskim pełnią funkcję Honorowego Gospodarza XVI Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zwiedzić zakład w Starogardzi Gdańskim (szczegóły wkrótce)..  

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA Honorowym Gospodarzem sympozjum

Polpharma liderem rynku farmaceutycznego w Polsce

Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszymy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. 

Należymy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. W Grupie Polpharma i spółce stowarzyszonej zatrudniamy ponad 7500 osób. Posiadamy 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma i spółki stowarzyszonej obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.

Wytwarzamy leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Mamy wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizujemy się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W naszej ofercie znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki. Jesteśmy także największym polskim producentem substancji farmaceutycznych, które z powodzeniem konkurują na wysoko rozwiniętych rynkach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

Dostarczamy najwyższej jakości leki i rzetelną wiedzę medyczną. Jesteśmy w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Angażujemy się w rozwój nauki oraz edukację i profilaktykę zdrowotną.

Mottem naszej firmy jest hasło:
Ludzie pomagają Ludziom

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ