Partner serwisu
02 listopada 2020

W laboratorium

Kategoria: XVI Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, 29-30 października 2020, ONLINE

O laboratorium, jakości, utrzymaniu czystości rozmawialiśmy podczas 2 dnia Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego. 

W laboratorium

O tym, gdzie jest rozwój? Czyli o Laboratorium mikrobiologiczne XXI wieku opowiedziała Marta Adamkiewicz-Alejziak z Polfy Warszawa. Prelegentka starała się odpowiedzieć na pytania: Czy współczesne laboratoria mikrobiologiczne w Polsce są odpowiednio wyposażone? Czy nadążają za intensywną ekspansją najnowocześniejszych sprzętów oraz innych odkryć technologicznych dostępnych na rynku? Jakie są standardowe metody diagnostyczne stosowane w większości laboratoriów? Co mówi prawo? Czym są bakterie w formie VBNC? 

O przeglądzie materiałów odniesienia stosowanych w analizie farmaceutycznej mówiła Aleksandra Wilk, LGC Standards Sp. z o.o. O nowoczesnych narzędziach świadczenia usług PQE opowiedział Jan Pokorski z PQE Polnad Sp.z o.o.

 

XVI Sympozjum Naukowo-Techniczne Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, z uwagi na sytuację epidemiczną, odbywa się w bieżącym roku jedynie w formule online (w dniach 29-30.10). Organizatorem spotkania jest firma BMP Sp. z o.o. – wydawca czasopisma "Przemysł Farmaceutyczny" oraz portali kierunekFARMACJA.pl i kierunekKOSMETYKI.pl

Honorowym Gospodarzem wydarzenia są Zakłady Farmaceutyczne Polpharma w Starogardzie Gdańskim.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ